Kişilik Envanteri Testi” ve “Dayanıklılık Envanteri Testi” ile Hem Kendine Hem Geleceğine Cesaretle Bakmaya Hazır Mısın?

Kız Kardeşim projesi kapsamında 18-25 yas arası 10.000 genç kadının tamamen ücretsiz katılabileceği “Kişilik Envanteri Testi” ve “Dayanaklılık Envanteri Testi” kendini keşfetmen, potansiyelini fark etmen, duygusal dayanıklılığını öğrenmen ve geleceğini güçlü hedeflerle inşa edebilmen için sana yol gösterecek.

Nasıl mı?

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü uzmanları aracılığı ile hazırlanan ve 14 temel kişilik özelliğini ve 5 genel kişilik eğilimini ölçen Kişilik Envanteri, 30 soruluk bir yetenek testi ve 143 maddelik bir sıfat listesi olmak üzere toplam 2 bölümden oluşuyor. “Kendini Yönetebilme”, “Öz Yetkinlik”, “Stresle Baş Etme”, “Duyguları Yönetebilme”, “Hedefe Odaklanma/Sebat/Planlama”, “İlişkileri Yönetebilme” olmak üzere 6 temel yaşam becerisinden oluşan Dayanıklılık Envanteri ise 92 sorudan oluşuyor.

Test sonuçlarında ise sana özel bir yorum raporu gönderiliyor.

Kişilik Envanteri raporunda bulacağın kendine dair bilgiler sayesinde temel kişilik özelliklerini, genel kişilik eğilimlerini, yetkin olduğun alanları, hangi becerilerinin geliştirilmeye daha yatkın olduğunu öğrenecek, hangi konularda daha başarılı ve mutlu olacağını fark ederek geleceğine dair güçlü planlar yapabileceksin.

Dayanıklılık Envanteri raporunda ise 6 temel yaşam becerinin ölçümlenmesi ile iş ve sosyal yaşamında kendini yönetebilme becerilerini nasıl geliştirebileceğini, stresle baş etmende sana yol gösterecek yönlendirmeleri, duygularını ve ilişkilerini yönetebilmeyi ve hedefe odaklanma yöntemlerini öğrenecek; böylece iş, eğitim ve sosyal hayatında ayaklarını yere daha sağlam basabileceksin.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Aydınlatma
Aydınlatma Metni'ni okumak için tıklayınız.
İleti
Eğer iletişim seçeneğine onay vermezseniz KVKK gereği test adresinize gönderilemeyecektir.

Kişilik Envanteri ve Dayanıklılık Envanteri testlerine ücretsiz olarak katılabilmek için yandaki başvuru formunu doldurmayı unutma!

Scroll to Top