Geleceğe ışık tutacak genç kadınların bir araya geleceği “Yıldızlar Karması” belli oldu.

20 GENÇ KADIN
BELİRLENDİ

Coca-Cola Türkiye ve Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından desteklenen Kız Kardeşim Projesi, genç kadınların kariyer yolculuklarını desteklemek ve kız kardeşlerine ilham vermek amacıyla 2015 yılından bu yana birçok program hayata geçirdi. Bu doğrultuda Ahbap Derneği iş birliğinde geliştirilen Yıldızlar Karması Programı ile; sanat, spor ve toplumsal fayda alanlarındaki çalışmalarıyla katma değer yaratma potansiyeli bulunan 18-25 yaş arası 20 genç kadının desteklenmesi hedeflendi.

Program ile başarılarına başarı katacak genç kadınlar hem Türkiye’deki kız kardeşlerine ilham kaynağı olacak hem de yeni nesiller için dayanışma ruhunu pekiştirecek.

Program kapsamında Ahbap Derneği yürütücülüğünde alınan başvuruların arasından ödül kazanmaya hak kazanan 20 genç kadını belirlemek adına Türkiye’nin alanında önemli isimlerinden özel bir jüri ekibi oluşturuldu. Bu muhteşem programın jüri değerlendirme süreci tamamlandı.

Türkiye’nin her yerinden “Kız Kardeşlerimizin” başvuruları geldi

0 +

Başvuru

0

Şehir

0 +

Üniversite

0 +

Bölüm

Yıldızlar Karması

Bu programla spor, sanat ve toplumsal fayda alanındaki hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen genç kadınlara maddi ve ayni destekler sağlıyoruz. Başarılarıyla kız kardeşlerine rol model olmak isteyen, kendine inanan genç kadınların sadece onları izleyen ‘kız kardeşleri’ne değil tüm Türkiye’ye ilham vermelerini, bugünümüzün ve geleceğimizin yıldızları olmalarını istiyoruz.

banner_under
Scroll to Top